Sabah start götürəcək UEFA Millətlər Liqasının təqvimi :

Millətlər Liqası
I tur

3 sentyabr
A liqası, 4-cü qrup

22:45. Almaniya – İspaniya
22:45. Ukrayna – İsveçrə
B liqası, 3-cü qrup
22:45. Rusiya - Serbiya
22:45. Türkiyə - Macarıstan
B liqası, 4-cü qrup
22:45. Bolqarıstan - İrlandiya
22:45. Finlandiya - Uels
C liqası, 3-cü qrup
22:45. Moldova – Kosovo
22:45. Sloveniya – Yunanıstan
D liqası, 1-ci qrup
22:45. Farer adaları - Malta
22:45. Latviya - Andorra

4 sentyabr
A liqası, 1-ci qrup

22:45. İtaliya – Bosniya və Herseqovina
22:45. Niderland – Polşa
B liqası, 1-ci qrup
22:45. Norveç - Avstriya
22:45. Rumıniya – Şimali İrlandiya
B liqası, 2-ci qrup
22:45. Şotlandiya - İsrail
22:45. Slovakiya – Çexiya
C liqası, 4-cü qrup
22:45. Belarus - Albaniya
22:45. Litva - Qazaxıstan

5 sentyabr
C liqası, 2-ci qrup

17:00. Şimali Makedoniya – Ermənistan
20:00. Estoniya - Gürcüstan
D liqası, 2-ci qrup
17:00. Cəbəllütariq – San-Marino
A liqası, 2-ci qrup
20:00. İslandiya – İngiltərə
22:45. Danimarka – Belçika
C liqası, 1-ci qrup
20:00. Azərbaycan – Lüksemburq
20:00. Kipr - Monteneqro
A liqası, 3-cü qrup
22:45. Portuqaliya - Xorvatiya
22:45. İsveç - Fransa

II tur
6 sentyabr
B liqası, 4-cü qrup

17:00. Uels – Bolqarıstan
20:00. İrlandiya - Finlandiya
D liqası, 1-ci qrup
17:00. Andorra – Farer adaları
22:45. Malta - Latviya
B liqası, 3-cü qrup
20:00. Macarıstan - Rusiya
22:45. Serbiya – Türkiyə
C liqası, 3-cü qrup
20:00. Sloveniya – Moldova
22:45. Kosovo - Yunanıstan
A liqası, 4-cü qrup
22:45. İspaniya – Ukrayna
22:45. İsveçrə - Almaniya

7 sentyabr
C liqası, 4-cü qrup

18:00. Qazaxıstan – Belarus
22:45. Albaniya - Litva
A liqası, 1-ci qrup
22:45. Bosniya və Herseqovina – Polşa
22:45. Niderland – İtaliya
B liqası, 1-ci qrup
22:45. Avstriya – Rumıniya
22:45. Şimali İrlandiya – Norveç
B liqası, 2-ci qrup
22:45. Çexiya – Şotlandiya
22:45. İsrail - Slovakiya

8 sentyabr
C liqası, 2-ci qrup

20:00. Ermənistan – Estoniya
18:00. Gürcüstan – Şimali Makedoniya
A liqası, 2-ci qrup
22:45. Belçika – İslandiya
22:45. Danimarka – İngiltərə
A liqası, 3-cü qrup
22:45. Fransa – Xorvatiya
22:45. İsveç - Portuqaliya
C liqası, 1-ci qrup
22:45. Kipr – Azərbaycan
22:45. Lüksemburq – Monteneqro
D liqası, 2-ci qrup
22:45. San-Marino - Lixtenşteyn